schudłam 10kg w dwa miesiące

Idź do strony 1 2 3

Wiadomość

marlena04

Miasto: -

Punkty: 0

Listów: 5

Sama w to jeszcze nie wieżę stając na wadzę,ale schudłam 10 kg w dwa m-ce.Ważyłam 64 a teraz 54 i jeszcze zostało mi do zrzucenia 5 kg.Jak to się stało?
Przyznam,że dużo jadłam słodyczy zwłaszcza wieczorem no i każdy posiłek był obfity.Postanowiła dość obżarstwa.
Znalazłam na allegro tabletki CLA&green tea 1460 mg TREC NUTRITION (do kupienia tylko na allegro ,są w aptece ale mniejsza dawka mg.) -spróbowałam, do tego dieta niskowęglowodanowa i jest rezultat. bez ,,zadnych ćwiczeń.Jestem bardzo zadowolona ,polecam.

użytkownik zablokowany

gratuluje, 10kg w 2 miesiace to bardzo duzo, napisz jednak jak wygladala twoja dieta bo spalacz sam w sobie jest bardzo slaby :)

marlena04

Dieta niskowęglowodanowa tzn.nie można jeść ziemniaków,makaronu,produktów zawierających mąkę.
Ja jadłam ale w bardzo małych ilościach.Podstawą mojej diety są jogurty,chleb słonecznikowy bez masła,ale z dużą zawartością wędliny,sera,warzyw.Mięso pod każdą postacią i kiełbasa-ale w małych ilościach.No i co do picia tylko woda wysoko zmineralizowana,po posiłku tabletka i 300ml.wody.
ZERO SŁODYCZY na przekąskę orzeszki ziemne.

Caress

Listów: 7

Znam tę dietę, z tym zastrzeżeniem, że własnie nie wolno było pić wysokozmineralizowanej wody tylko nisko albo średnio. ja piłam średniozmineralizowana Nestle. Chodzi o to, zeby nie obciążać wątroby podczas stosowania diety, która jest dość ciężkostrawna ze względu na mięsa, wędliny itd. Ale widać sa różne opinie na ten temat:) Grunt, że Ci się udało! Gratuluję!!

marlena04

Kolejne kilo mniej.Od dzisiaj tylko dieta,właśnie skończyłam drugie opakowanie CLA i dwa tygodnie przerwy.Mam nadzieję ,że waga pozostanie bez zmian 54 kg.

madziarka200

Listów: 4

Witam! Ja od dwóch miesięcy nie jem słodyczy , chipsów , nie używam cukru, jem bardzo mało a do tego stosuje spalacze tłuszczu i zażywam błonnik . Nie mam problemów z wypróżnieniami a jednak waga stoi jak zaklęta ! POMÓŻCIE!!! Co mam zrobić aby schudnąć ?

marlena04

Super,sama dieta też na mnie działa -dzisiaj 2kg mniej-waga 52kg

link do diety niskowęglowodanowej http://wizaz.cafeforum.pl/forums/60/topics/167

nicole8

Listów: 1

zwracam się do Was z pomocą!waże 65 kg chciałabym ważyc 54 odchudzam się już tydzień jem śniadania i obiady oczywiscie w niedużych liosciach i schudłam dwa kilo (tydz temu wazylam 67) czy ktoś z Was może odchudzał się takim sposobem?? aha do tego jeszcze biegam. ile można schudnąc w taki sposób w 3 tyg?? a w półtora miesiąca?? jak myślicie ? pomożcie!

jagoda29

mam 174 cm wzrostu i warze 78 kg zamierzam kupić śodek wspomagający odchudzanie teraz użwałm linea ale marne efekty co byście polecali ale coś co działa.

martusia_lca

Proponuję proste odchudzanie na bazie suplementów diety. Proste zasady, trwałe efekty bez głodowania z gwarancją ! bez uciążliwego liczenia kalorii, 3-5 kg mięsiecznie.
Dostosuje Nasze programy odżywcze, kuracje odchudzające i zdrowotne do Twoich potrzeb. Zainteresowanych na bezpłatną konsultację proszę o kontakt
nr gg 4308097

Idź do strony 1 2 3

Aby dodać posta musisz się zalogować